" />

Двостороння сигналізація Eaglemaster E1 LCD

(0)

Код товару: 53293

Хотите стать оптовым клиентом?


Опис

Автомобільна охоронна система з двостороннім зв'язком Eaglemaster Е1 відноситься до класу бюджетних систем, але в своєму арсеналі має повний набір охоронних, протиугінних і сервісних функцій, які задовольнять більшість автовласників.

Система оснащена одностороннім трьохкнопковим брелоком і двостороннім пятікнопочним брелоком з LCD-дисплеєм, зумером і віброрежимом. Обидва брелока приємно тримати в руках і зручно використовувати. Двосторонній брелок, що відрізняється оригінальним дизайном, має легко читаючі піктограми, індикатор розрядки батареї, роздільне включення і виключення зумера і віброрежиму, блакитнувате підсвічування дисплея, режим енергозбереження. Він також дозволяє здійснити перевірку радіусу дії системи з подачею сповіщення. Управління та програмування проводиться за допомогою зручних кнопок, що виключають мимовільне натиснення.

Заявлена ??виробником дальність передачі сигналу від двостороннього брелока до автомобіля складає 500 м, а назад - 1000 м. Під час передачі і прийому сигналів застосовується оригінальне динамічне кодування.

Охоронна система має функції антіграббер і антісканера, а також пам'ять спрацьовувань системи. Наявність трьох програмованих каналів дозволяє управляти різними додатковими пристроями автомобіля. Зокрема можна реалізувати дистанційне відмикання багажника і автоматичне підняття стекол при включенні режиму охорони.

За допомогою сервісного режиму VALET можна тимчасового відключити охоронні функції.

Автосигналізація Eaglemaster E1 бере під охорону всі необхідні зони в автомобілі: двигун, запалювання, двері, капот, багажник, кузов і вікна. З захисних і протиугінних функцій, якими володіє система, можна виділити наступні:

– шість незалежних входів підключення датчиків;
– автоматичне включення звукових і світлових сигналів тривоги при спрацьовуванні датчика в режимі охорони;
– автоматичне повернення в режим охорони при випадковому виключенні охорони;
– дистанційне включення режиму тривоги (функція «паніка»);
– блокування двигуна по двох ланцюгах;
– режими іммобілайзера і антивикрадення (Anti-Hi-Jack).

Хоч модель Е1 і відноситься до бюджетного класу, перелік сервісних функцій у неї значний. Серед основних:

– автоматичне включення режиму охорони з/без замикання замків дверей;
– безшумне включення вимикання режиму охорони;
– можливість дистанційного відключення датчика удару;
– дистанційне керування центральним замком;
–управління центральним замком від ключа запалювання;
– режим пошук автомобіля;
– режим турботаймера та ін.

Слід зазначити, що режим турботаймера дозволяє значно збільшити ресурс турбіни на турбованих двигунах. Цей режим не часто зустрічається в системах без автоматичного запуску двигуна, але Eaglemaster E1 він присутній.

Комплект системи включає: блок керування, два брелока, дворівневий датчик удару, антену з кнопкою виклику, кінцевий вимикач капота/багажника, комплект проводів, сирену (опція), реле (опція), колодку для реле та інструкцію.

Відгуки0
0/ 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0
Забрати своє замовлення у фірмовому магазині "АВТОЕЛЕКТРОНІКА BAT.COM.UA" за адресою: м. Київ, пр. Повітрофлотський 92Б

Графік:
пн - сб: 10:00 - 20:00
нд. Вихідний