" />

GSM-сигнализація Convoy iGSM-005 GSM CAN Ready

(0)

Код товару: 55094

2 730.00 грн
Способи отримання замовлення
Самовивіз з магазину - Безкоштовно
Самовивіз з Нової Пошти
Кур'єр Нової Пошти
Безкоштовна доставка
при замовленні від 1000 грн!
29.10
Способи оплати замовлення
Готівкою в магазині
Картою онлайн, при оформленні замовлення
Гарантія
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів

Хотите стать оптовым клиентом?


Опис

CONVOY iGSM-005 – автомобільна охоронно-трекинговая система, яка дозволяє інформувати власника об'єкту, що охороняється без обмеження по відстані. GSM-керування системаою за допомогою штатного брелока автомобіля або за допомогою телефону. iGSM-005 забезпечує високий рівень охорони автомобіля, а також моніторинг місця розташування об'єкта охорони без абонплати.

Система має роз'єм в блоці управління для підключення зовнішнього протокольного адаптера шини CAN (CAN Ready). Використовуючи протокольні адаптери шини CAN (Convoy UniCAN-420 і Convoy CANTEC-F2), система швидко встановлюється (plug and play) на автомобілі з CAN-шинами і може автоматично визначати більш 200 моделей автомобілів.

Використовуючи GSM-мережу, дана охоронна система реалізує сповіщення власника про події на об'єкті, що охороняється (в автомобілі), дистанційно блокує двигун автомобіля, який хочуть вкрасти, а також керує різними сервісними пристроями автомобіля.

iGSM-005 інформує автовласника як SMS-повідомленням з описом тривожної події, так і прямим дзвінком, під час якого голосом буде повідомлена причина тривоги. Можна використовувати до 5-ти різних номерів телефонів, на які будуть відправлятися SMS-повідомлення або проводитися спроба набрати по тривожним подіям. Сигналізація постійно контролює рівень сигналу для зв'язку її з телефоном.

Для того, щоб керувати системою за допомогою SMS-повідомлень на мобільних телефонах з сенсорним екраном, що працюють на платформах Apple Iphone і Google Android, необхідно мати спеціальну прикладну програму управління (для смартфонів iPhone додаток можна безкоштовно скачати на iTunes Store, ввівши в рядок пошуку «Convoy GSM». Для смартфонів на платформі Android (версія 2.1 і вище) додаток доступний в Google Play). Додаток істотно спрощує використання даної охоронної системи, яка крім автомобілів, може встановлюватися на різні об'єкти охорони: квартири, котеджі, гаражі і т.п. Вона дозволяє автовласникові дистанційно ставити і знімати охорону об'єкта, управляти сервісними пристроями, здійснювати запуск і зупинку двигуна автомобіля, управляти декількома системами (до 6 шт.) Та ін. Для управління охоронною системою в додатку використовується служба SMS-повідомлень.

GSM-cистема може працювати самостійно, спільно з додатковою або штатною системою дистанційного керування (сигналізацією або блоком дистанційного керування центральним замком). При спільній роботі система ставиться і знімається з охорони брелоком додаткової сигналізації. Крім того, поставити і зняти систему з охорони можна, використовуючи телефон (під час дзвінка), командою в тексті SMS або за допомогою спеціального додатку.У всіх випадках перед управлінням системою попередньо необхідно ввести правильний PIN-код.

Для автомобілів з турбонаддувом в iGSM-005 передбачений режим «турботаймер», що дозволяє протягом запрограмованого часу підтримувати запалювання у включеному стані.

В якості сервісних функцій GSM-система має додаткові таймерні канали, що дозволяють дистанційно (з клавіатури телефону під час дзвінка, за допомогою командного SMS-повідомлення) або автоматично (при постановці на охорону, зняття з охорони, після включення/вимикання запалювання) управляти додатковими пристроями автомобіля. Це можуть бути: система автозапуску, система прогріву двигуна, система клімат-контролю, центральний замок або будь-яке інше обладнання, яке можна включити в автомобілі.

Електретний мікрофон, що входить в комплект, дозволяє прослухати салон автомобіля з телефону, а при підключенні динаміка (опція) і мікрофона одночасно - реалізувати режим «вільні руки».

Використовуючи опціонний GPS-модуль GPSM-003 і передану GSM-системою на спеціалізований сервер інформацію, можна реалізувати режим моніторингу (трекінгу) мобільного об'єкту охорони. За допомогою GPS-модуля iGSM-005 також є можливість по GPRS-каналу передавати географічні координати об'єкта, час за Гринвічем, охоронну, службову і сервісну інформацію на сервер системи моніторингу «ConvoyOnline» (www.convoyonline.com). В результаті на сервері створюється і підтримується персональна база даних об'єкта охорони. Доступ до бази власник об'єкта може здійснювати цілодобово з будь-якої точки земної кулі (при наявності інтернету).

За даними моніторингу (трекінгу) користувач може отримати різну статистичну інформацію у вигляді звітів про об'єкт за період: протяжність і тривалість маршруту, тривалість стоянок, середню швидкість на маршруті, факти перетину кордонів геозон. Сформовані звіти можна зберегти для подальшої обробки та аналізу.

iGSM-005 має інтегровані в системний блок датчик удару і датчик нахилу (переміщення) автомобіля, що дозволяє розширити її функціональні можливості і додатково не встановлювати дані датчики на автомобіль.

Для програмування і настройки автомобільних охоронних систем Convoy GSM за допомогою службових SMS-повідомлень розроблено програмний додаток «SMS-генератор Convoy». Інтерфейс програми дозволяє легко і інтуїтивно зрозуміло налаштувати як установчі, так і призначені для користувача функції системи.

Комплект GSM-системи складається з: блоку управління, GSM-антени, мікрофона, джгута проводів, сервісної кнопки, світлодіодного індикатора, кінцевого вимикача, сирени та інструкції.

Програмний додаток з управління iGSM-005 для смартфонів Android

Програмний додаток для управління автомобільними охоронними сервісно-інформаційними GSM-системами Convoy (до 6 шт.) За допомогою смартфонів, що працюють на платформі Android (версія 2.1 і вище).

Додаток дозволяє перемикати режими роботи і функції систем, вмикати/вимикати і настроювати їх датчики (удару, нахилу і переміщення), дистанційно блокувати двигун, управляти периферійними пристроями (автозапуском двигуна, системою підігріву і т.п.), а також запитувати GSM- і GPS-координати систем в реальному масштабі часу.

Для управління GSM-системами використовується служба SMS-повідомлень. Додаток доступний на трьох мовах: російська, англійська, іспанська.

 

Відгуки0
0/ 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0
Забрати своє замовлення у фірмовому магазині "АВТОЕЛЕКТРОНІКА BAT.COM.UA" за адресою: м. Київ, пр. Повітрофлотський 92Б

Графік:
пн - сб: 10:00 - 20:00
нд. Вихідний